тел. 067-382-69-57

Ритуал+

Зберігання тіл

Ще з часів, коли Україна була в складі СРСР, сформувалася думка, що морг - це інстанція, яка може бути тільки в державній власності. А це накладає ряд обмежень - час зберігання тіла лімітовано, необхідно збирати і підписувати кілька документів та інші. Але зараз є можливість зберігати тіло в приватному морзі.

 

Транспортування тіла в морг

Щоб доставити тіло в морг - приватний або державний ми надамо катафалк, обладнаний для перевезення померлих. Комфортні сучасні мікроавтобуси, адаптовані під скорботний момент і доступні в будь-який час доби. У приватному морзі тіло може зберігається до моменту прибуття родичів або близьких, до з'ясування причин смерті. Також ми можемо забрати тіло з моргу для доставки на відспівування до церкви, на цвинтар для прощання або інші необхідні місця. При необхідності ми можемо організувати винесення тіла з моргу / в морг. Для цього додатково повідомте про таку необхідність ритуального агенту, який оформляє замовлення в «Ритуал +».

 

Список послуг моргу

Обмивання тіла, гігієнічна обробка, бальзамування, дезодорація

Санітарна обробка тіла

Підбір одягу, одягання трупа

Нанесення гриму і макіяжу

Зберігання тіла в морзі

 

Зі всіма питаннями, ви можете звернутися за консультацією до чергового ритуального агенту в Хмельницькому за контактним телефоном 067-382-69-57.

 

Головна

Про нас

Послуги

Новини

Контакти

рос

укр

Розробка сайту в Хмельницькому: Студія інтернет-реклами Websitekm

  • Всі права захищені Ритуал +
  • м.Хмельницький

http://ukr.memento-mori.com.ua/