тел. 067-382-69-57

Ритуал+

Поховання померлих у склепах

 

Законом України регламентовано право кожної людини на поховання. За винятком особливих випадків, родичів ховають поряд. Батьків з дітьми, подружжя і т.д. Нажаль, хаотичне заповнення кладовищ в Україні (зокрема і в Хмельницькому), відсутність стратегії в похоронній сфері привели до того, що багато де не залишилося місць для поховання поряд з близькими. Варіантом вирішення даної проблеми можуть стати сімейні склепи.

 

Склепи - це невеликі будівлі з 2 ярусами - підземної і надземної, де можна захоронити кілька людей (в середньому 8-12). Це істотно заощаджує місце кладовища, дозволяючи провести поховання кількох поколінь родини. Нижній ярус склепу - просте, аскетичне приміщення, нічого в його деталях не повинно порушити вічний спокій покійних. Верхній же ярус може бути виконаний з красивим оздобленням, іноді навіть з легкої розкішшю. Таким чином, досягається естетика в архітектурі кладовищ. Це не просто останній притулок людини, але і вже місцевий архітектурний ансамбль. Двоярусність склепів має і метафізичне значення, розділяючи життєвий шлях на «до» і «після».

 

Будівництво сімейного склепу - завдання непросте й недешеве. Однак, його зведення вирішує на багато років проблему поховання. Крім того, зовнішня естетика - мала частина того, що можна висловити по відношенню до покійних. Підземний ярус склепу виконується з бетону, верхній викладається з цегли, пінобетону, газобетону. Верхній ярус вимагає зовнішнього оздоблення. При бажанні, верхня частина може бути прикрашена гранітними або мармуровими вставками. Дуже естетично виглядають колони, арки, п'єдестали, скульптурні композиції та барельєфи.

 

Головна

Про нас

Послуги

Новини

Контакти

рос

укр

Розробка сайту в Хмельницькому: Студія інтернет-реклами Websitekm

  • Всі права захищені Ритуал +
  • м.Хмельницький

http://ukr.memento-mori.com.ua/