Ритуал+

067-382-69-57

Директор

067-555-75-75

Цілодобово

ru

ua

Про компанію

    Вже багато років ритуальна служба «Ритуал плюс» підставляє своє плече у найтяжчі моменти життя людей. За цей час ми вийшли за межі простого надання послуг, ми докладаємо зусилля, щоб розрадити вас та допомогти віддати останню шану рідним, близьким та колегам. Наше підприємство має власний автопарк сучасних катафалків для транспортування вантажу 200 по Україні та здійснення репатріації громадян з інших країн. Також ми потурбувалися і про комфорт родичів та близьких людей, що прощаються з померлим – для них ми закупили комфортабельні автобуси. Щодня ми підвищуємо свій рівень, розширюємо свій асортимент, стаємо кращими.

     Директор ритуальної служби – Хрущ Максим Анатолійович, контактний телефон – 067-382-69-57.

 

Ми працюємо цілодобово, послуги надаються у Хмельницькому та Хмельницькій області

 

Послуги

Ритуальні послуги в Хмельницькому – це сукупність заходів, що допоможуть  вам належним чином попрощатися з померлим. Наша ритуальна служба поставила собі амбітною метою надання ритуальних послуг у Хмельницькому та Хмельницькій області європейського рівня за помірну ціну. Тому вартість послуг у прайсі «Ритуал+» доступна усім верствам населення нашого міста. У нас можна замовити всі необхідні речі для простого прощання – бюджетну труну, ритуальну атрибутику, катафалк. Також доступні і VIP-похорони з елітним катафалком, використанням сингуматора, супроводом оркестру, організацією громадянської панахиди.

 

Загалом наша служба надає наступні послуги ритуального характеру:

- Оформлення документів для проведення похорону, надання місць на кладовищі

- Підготовка тіла для погребіння (омивання, бальзамування, нанесення посмертного макіяжу)

- Перевезення тіла катафалком до моргу, на цвинтар, на відспівування

- Організація прощання в спеціально облаштованому залі

- Надання місць у моргу

- Кремація тіла

- Виготовлення ритуальної атрибутики (траурні стрічки, таблички), продаж вінків, хрестів, одежі для покійного

- Продаж трун

- Організація поминальних обідів

- Копка могил, організація погребіння

- Виготовлення пам’ятників, надгробків

- Плечовий виніс тіла

- Перевезення родичів та близьких на цвинтар та поминальний обід

- Перевезення померлого в Україну, з України (репатріація тіла)

Це перелік основних послуг, що надає ритуальна служба «Ритуал+». Проте ви можете звернутися до нас з будь-яким питанням, що пов’язане з організацією та проведенням похоронів. Ми допоможемо кожному, хто потребує нашої підтримки і зробимо все від нас залежне, щоб швидко допомогти вирішити ваші питання. Ми працюємо цілодобово, тому для замовлення ритуальних послуг в Хмельницькому ви можете телефонувати за контактним номером, вказаним на сайті в будь який момент.

 

Якщо сталося горе і ви не знаєте як діяти, можете просто  зателефонувати до нашої ритуальної служби і викликати агента додому. Професійний організатор-розпорядник похорону нашої компанії візьме на себе організаційні клопоти та надасть консультацію що робити, куди звертатися,про порядок проведення церемонії прощання.

 

Пам’ятайте, що втрата близької людини лягає важким тягарем на плечі рідних. Розпач, фізичне та моральне виснаження, розгубленість – це природня людська реакція. У такий момент найкращим рішенням буде звернутися до професіоналів своєї справи – співробітників ритуальної служби «Ритуал+». «Ритуал+» - ритуальні послуги європейського рівня в Хмельницькому.

 

 

 

Галерея