тел. 067-382-69-57

 

Смерть є невід’ємною частиною людського буття. Особливо сьогодні, коли в Україні відбуваються військові дії на сході нашої держави. Коли сталося горе, часу для організації прощання обмаль. Тому, коли тіло померлого знаходиться далеко від дому і його потрібно доправити на малу Батьківщину варто скористатися послугами професіоналів. Ритуальна служба «Ритуал+» виконує перевезення померлих по Україні спеціалізованими мікроавтобусами.

 

Ми вже багато років займаємося транспортуванням тіл по території нашої держави. Найчастіше це пов’язано з доставкою тіла з аеропортів або ж до них під час репатріації. Іноді трапляються нещасні події, коли люди працюють далеко від дому на заробітках, у відрядженнях, на відпочинку. Нажаль, багато горя трапляється на дорогах України. Виконуючи перевезення померлих по Україні багато років ми відшліфували роботу логістичної системі. Наші менеджери разом з водіями складають маршрут в стислі терміни, з мінімальною розрахунковою витратою часу і кілометражу.

 

Для перевезення ми використовуємо сучасні мікроавтобуси німецького виробництва. Вони обладнані для надання ритуальних послуг, оформлені у відповідних правилах. Є можливість декільком близьким супроводжувати тіло. Всі водії мають величезний досвід пересування транспортними артеріями нашої країни, і загалом стаж водіння.

 

В який би час не спіткало горе, ви можете звертатися до нас за контактними телефонами. Ми працюємо цілодобово, адже розуміємо, що смерть не обирає час. Ми цінуємо кожну людину, тому зі співчуттям відносимося до тих, хто змушений звернутися до нас. Про якість нашої роботи ви можете судити з відгуків клієнтів. Ознайомитись з відгуками про нашу діяльність ви можете на сторінці компанії в соціальній мережі та на картці підприємства у Google.

 

Ритуальна служба «Ритуал+» у Хмельницькому – це швидкі і сумлінні послуги з перевезення померлих по Україні.

 

Перевезення померлих по Україні

Розробка сайту в Хмельницькому: Студія інтернет-реклами Websitekm

  • Всі права захищені Ритуал +
  • м.Хмельницький

http://ukr.memento-mori.com.ua/