тел. 067-382-69-57

Ритуал+

 

Ритуальна служба «Ритуал+» надає послугу репатріації наших співвітчизників з-за кордону. На жаль, смерть не вибирає ні місце, ні час, ні вік. Багато наших співвітчизників тимчасово проживають в інших країнах, багато перебувають на тимчасових роботах. Якщо смерть застала їх там, рідні та близькі стикаються з проблемою транспортування тіла до рідних пенатів. Те, що на словах звучить досить просто, насправді, процедура дуже складна. Щоб провести репатріацію необхідно зібрати пакет документів і довідок з місцевих установ, отримати ряд дозволів, провести підготовку тіла до перевезення, запаювання гробу і, безпосередньо, доставити труну. Самостійно виконати це, людині, що вперше зіткнувся з цією проблемою неможливо. Не забувайте про терміни – репатріація не може тривати довго – ні фізіологічно, ні релігійно. Тому, вам варто звернутися до професіоналів. Саме таких ви знайдете в ритуальній службі «Ритуал+». У нас за плечима величезна кількість вдало проведених репатріації з країн СНД, Європи, Азії. Ми маємо власну юридичну службу, маємо налагоджені контакти з консульствами країн і максимально швидко забезпечимо доставку тіла на батьківщину.

 

У нас доступні такі напрямки репатріації:

 

Репатріація з Росії в Україну

Репатріація з країн середньої Азії в Україну

Репатріація з країн СНД

Репатріація з країн Європейського союзу в Україну

Репатріація з країн Європи, що не входять в ЄС

Репатріація за всіма напрямами у зворотному напрямку (з України)

В «Ритуал плюс» ви також можете замовити перевезення тіла по Хмельницькій області та Україні в сучасних комфортних катафалках.

 

Як ми працюємо

 

Звертаєтеся в «Ритуал+» - Оформляємо довіреність – Вирішуємо юридичні питання – Організовуємо супровід – Доставка тіла в Україну

 

 

Репатріація померлого

Головна

Про нас

Послуги

Новини

Контакти

рос

укр

Розробка сайту в Хмельницькому: Студія інтернет-реклами Websitekm

  • Всі права захищені Ритуал +
  • м.Хмельницький

http://ukr.memento-mori.com.ua/