тел. 067-382-69-57

Ритуал+

 

Штучні квіти

 

Людське єство, як тільки забезпечені базові потреби, тягнеться до прекрасного. Складно собі уявити що-небудь більш гарне, ніж квіти, створені природою. Квітами прикрашають одяг і житло, висаджують на клумбах і в квартирах. Часто використовують декорування сухими квітами. А комусь подобаються штучні квіти із пластику, тканини, паперу. І навіть з дерева, каменю і металу.

 

Наприклад, в Чехії довгий час користувалися величезною популярністю дизайни будинків, в яких застосовувалося декорування штучними кам'яними трояндами. Брали живі бутони квітів, що трохи розпустилися, потім опускали їх в вапняний розчин, і через невеликий проміжок часу, утворювався досить міцний вапняний наліт на поверхні троянди, завдяки чому, квіти зберігали багато років свою форму.

Штучні рослини були популярні ще в Стародавньому Китаї і Стародавній Греції. У той час їх робили в основному з золота і порцеляни. Крім золота і порцеляни, зустрічалися глиняні штучні рослини, квіти з пір'я, пергаменту і інших матеріалів.

 

Навіть мініатюрний букетик квітів додасть святкового вигляду приміщенню, створить піднесений настрій. На жаль, живі квіти дуже не довговічні. Створення штучних квітів, з максимальним схожістю з живими аналогами, дозволяє вирішити цю проблему.

 

Багато умільці виготовляють такі квіти власними силами. Компонують в букети, бутоньєрки, створюють композиції. Звичайно, ніщо не може зрівнятися з природою в фантазії і буяння кольорів, проте штучні квіти також знайшли своє застосування в нашому повсякденному житті.

Одна з найбільш популярних сфер застосування штучних квітів - як ритуальної атрибутики. Штучні квіти покладають на могилу, щоб вшанувати пам'ять покійних. Придбати штучні квіти на цвинтар ви можете в нашому магазині.

 

 

 

Головна

Про нас

Послуги

Новини

Контакти

рос

укр

Розробка сайту в Хмельницькому: Студія інтернет-реклами Websitekm

  • Всі права захищені Ритуал +
  • м.Хмельницький

http://ukr.memento-mori.com.ua/